top of page

Packages

  • 4 Lessons

    24US$
    Cada mes
    1 Month, 1 Lesson per week
     
    • 1 hour lesson per week
  • Mejor precio/calidad

    8 Lessons

    40US$
    Cada mes
    1 Month, 2 Lessons per week
     
    • 1 hour lessons
  • 16 Lessons

    96US$
    Cada mes
    1 Month, 4 Lessons per week
     1 día de prueba gratuita
    • 1 hour lesson
bottom of page