top of page

Packages

  • 4 Lessons

    24$US
    Tous les mois
    1 Month, 1 Lesson per week
     
    • 1 hour lesson per week
  • Populaire

    8 Lessons

    40$US
    Tous les mois
    1 Month, 2 Lessons per week
     
    • 1 hour lessons
  • 16 Lessons

    96$US
    Tous les mois
    1 Month, 4 Lessons per week
     1 jour d'essai gratuit
    • 1 hour lesson
bottom of page