top of page

Packages

  • 4 Lessons

    24$
    Every month
    1 Month, 1 Lesson per week
     
    • 1 hour lesson per week
  • Best Value

    8 Lessons

    40$
    Every month
    1 Month, 2 Lessons per week
     
    • 1 hour lessons
  • 16 Lessons

    96$
    Every month
    1 Month, 4 Lessons per week
     1 day free trial
    • 1 hour lesson
bottom of page